Skip to content

Yumi’s Cells Dizi Konusu ve Yorumu

Yumi’s Cells Dizi Konusu ve Yorumu isimli içeriğimize hoş geldiniz. Sizleri birkaç dakika boyunca meşgul edecek inceleme yazısında şuna benzer soruların cevaplarını bulacaksınız. Yumi’s Cells dizi konusu, yorumu, incelemesi, eleştirisi, Yumieui Sepodeul analizi, IMDb puanı, fragmanı, yönetmeni, senaristi, oyuncu kadrosu, yayınlanma tarihi, hakkında, kaç bölüm, kaç sezon gibi soruların cevaplarına ulaşacaksınız. Keyifli dakikalar dileriz…

Yumi’s Cells Dizi Konusu ve Yorumu

Yumi’s Cells, Yumi isimli 32 yaşındaki kadının güne uyanış sahnesiyle başlar. Yanındaki partneri saatin 7.30 olduğunu ve artık uyanmasını gerektiğini belirtirken Yumi’de bir heyecan söz konusudur. Çünkü yanındaki birey onu öpmeye kalkar. Fakat birkaç saniye sonrası, Yumi’nin rüya gördüğünü açıklayacaktır.

Anlatılanlara göre Yumi uzun süredir yalnız yaşayan bekar bir kadındır. En son 3 sene önce bir ilişki içinde olması sebebiyle bugünlerde kendisini iş maratonuna sürüklemiştir. Çalıştığı muhasebe ofisinde müdür yardımcılığına terfi alır. Rahatça para biriktirdiğini, kendisine tam anlamıyla vakit ayırdığı söyler. Ancak rüyasında görmüş olduğu yakışıklı erkeğin, aslında kendi ofisinde çalıştığını öğrendiğinde duygusal mottosu değişecektir. Ve aynı zamanda da dizinin ismini oluşturan Yumi’nin hücreleri de bu sekansla cereyan eder.

Yumi’s Cells Dizi Yorumları

Yumi’s Cells tipik bir romantik komedi havası taşısa da Yumi’nin beyninin içinde yer alan birbirinden farklı hücrelerin animasyon benzeri görüntüleriyle farklılık oluşturmaktadır. Hücrelerden bir tanesi rüyasında gördüğü Wu-Gi isimle bireyle konuşmasını, bir tanesi iş ortamında konuşmaması gerektiğini, bir tanesi acıktığını, yorulduğunu belirtir. Kısacası bizim günlük yaşantımızda hissediyor olduğumuz farklı duygu, enerji geçişlerini aktarır. Heyecanlı, muzip Yumi de hücreleriyle yoğun diyaloglara girerek hem iş hayatını hem de aşk hayatını yoluna koyma gayesi taşır.

Son derece başarılı bir diğer k-drama: Hometown Cha-Cha-Cha

K-dramalarda görmeye alışık olduğumuz klişe dokunuşlardan uzak, en azından birkaç hamlesi ile modern dizi kültürüne yakışan bir tablo çizen Yumi’s Cells, kesinlikle izlemeye değer bir ilk bölüm görüntüsü çizmektedir. Ve gelecek bölümler için de epey heyecanlı olmamıza yol açar. Animasyon görüntülerinden (sadece hücre sahnelerinde), alt diyaloglara kadar kusursuzdur. Kesinlikle izlemenizi tavsiye ederim. Sonuç olarak: 7,5/10.

IMDb: 9,4

Yumieui Sepodeul dizisinde görev alan diğer oyuncu ve karakterler:

  • Kim Go Eun – Kim Yoo Mi
  • Ahn Bo Hyun – Ku Woong
  • Lee Yoo Bi – Ruby
  • Park Ji Hyun – Seo Sae Yi
  • Joo Jong Hyuk – Louis
  • Jung Soon Won –Nam
  • Mi Ram – Aida

Yumi’s Cells Dizi Konusu ve Yorumu yazı sonu. Böylece bir yazının daha sonuna geldik. Öyleyse sizlere keyifli seyirler. Ayrıca siteye abone olarak güncel yazılardan anında haberdar olabilirsiniz. Diğer içeriklerde görüşmek üzere…

Liked it? Take a second to support Canberk Hatipoğlu on Patreon!
%d blogcu bunu beğendi: